Wybierzmy razem książki roku 2019

Gala Plebiscytu Książka Roku 2019 Agenda

W związku z informacjami o zagrożeniu wirusem COVID-19 i jego rozprzestrzenianiu się w Europie, informujemy, że na bieżąco monitorujemy rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Aktualnie nie ma przeciwwskazań do organizacji gali zgodnie z planem. Prosimy wszystkich Gości o zapoznanie się z zaleceniami dotyczącymi profilaktyki i innymi wskazówkami przygotowanymi przez GIS i postępowanie zgodnie z nimi. Z naszej strony na Państwa potrzeby przygotowaliśmy dodatkowe środki higieniczne i myjąco-dezynfekujące.
Szanowni Państwo, tegoroczna V edycja plebiscytu Książki Roku 2019, na której będzie nam miło Państwa gościć, jest wyjątkowa. Wspólnie z naszymi partnerami nadaliśmy plebiscytowi nowy wymiar. W tym roku 230 tytułów nominowanych jest w 12 kategoriach, a dodatkowo wybieramy Literackie Wydarzenie Roku 2019 – specjalną nagrodę Allegro. W imieniu wszystkich czytelników nagrody zwycięzcom wręczą bardzo znani czytelnicy. Nad wydarzeniem objął patronat Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak.
Po oficjalnej części, zapraszam w imieniu wszystkich organizatorów na after party oraz kuluarowe rozmowy o literaturze (i nie tylko) do Blow Up Hall w Starym Browarze - interaktywnego dzieła sztuki. Finałowa gala jest jednym z elementów „Weekendu z książką”. Dzień później, 7 marca, zapraszamy na spotkania autorskie, a 8 marca na wielką wymianę książek. Dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę i obiecujemy, że nie spoczniemy, dopóki nie zarazimy pasją do czytania każdego nieczytającego! Do zobaczenia w Starym Browarze.
Izabela Sadowska Prezes Zarządu Lubimyczytac.pl
Lubimyczytać.pl, Allegro, Stary Browar oraz Miasto Poznań mają zaszczyt zaprosić Państwa na:
Galę finałową V edycji Plebiscytu Książka Roku 2019 6 marca | Stary Browar | Poznań
Wejście od strony ul. Ratajczaka Dress code: black tie

Agenda

Piątek, 6 marca (Szachownica, Pasaż, poziom 0, wejście od ul. Ratajczaka)
21.30 - 22.00
Rejestracja gości / welcome drink
22.00 - 23.30
Uroczysta gala plebiscytu (Szachownica, Pasaż, poziom 0)
23.45 - 03.00
After party (Blow Up Hall)
Sobota, 7 marca (Szachownica, Pasaż, poziom 0)
12:00-13:15
Spotkanie z autorem nominowanym w kat. literatura piękna
14:00-15:30
Spotkanie z 5 autorkami nominowanymi w kat. literatura obyczajowa i romans
16:00-17:30
Spotkanie z autorką nominowaną w kat. kryminał / sensacja / thriller
Niedziela, 8 marca (Pasaż, poziom 0)
12:00-14:00
Wielka wymiana książek "Z półki na półkę"